Góralskie wesele szefa marketingu

Gorce to szerokie hale z rozlicznymi ocalonymi na nich szałasami pasterskimi. Pasmo górskie zaliczane jest do Beskidu i jest bogactwem przyrody, co można pochwalić dzięki pięknym krajobrazom i gęstej sieci tras turystycznych. Turystów urzekać mogą też położone w kotlinach wioseczki, w których wypatrzyć można ciekawe zabytki, ale też tutejszą, lokalną kulturę i zwyczaje. Dla ciekawych tego miejsca turystów czekają tutaj schroniska górskie oraz przytulne gospodarstwa agroturystyczne.

     

Dla ludzi chcących czuć jednak większy komfort mają w szczególności górskie hotele, z doskonałym zapleczem gastronomicznym i rekreacyjnym. Warto więc wybrać Gorce Noclegi z Górskim Rajem. Hotel jest pierwszorzędną bazą wypadową na miejscowe drogi piesze i rowerowe, a w zimie to znakomity punkt dla pasjonatów sportów zimowych. Jedynie kilkaset metrów od bazy noclegowej jest wyciąg narciarski. 
Hotel Górski Raj ma wszelkie udogodnienia, gdy chodzi o wyjazd rodzinny. W obrębie obiektu znajdują się przystosowane strefy dla najmłodszych. Malce mogą korzystać tu z licznych sal zabaw, tymczasem dla rodziców to wielki komfort, że mogą spędzać czas w tak ładnym miejscu ze swoimi dziećmi. 

     

Świetną bazą noclegową w tym masywie górskim jest Rabka–Zdrój, z której niejeden trakt prowadzi na Turbacz przez Stare Wierchy. Biosfera Gorców od 1981 roku jest ochraniana, a Gorczański Park Narodowy swym zakresem obejmuje środkowe partie Gorców. Pieczą objęta jest pierwotna Puszcza Karpacka. 
Przemysł turystyczny w Gorcach koncentruje się w szczególności wokół górującego w tym paśmie wierzchołka – Turbacza, na który pożądane byłoby wejść. Z roztaczającej się pod jego wierzchołkiem hali rozciągają się śliczne krajobrazy, zaś przy krztynie powodzenia dostrzec stąd da się kontury Tatr.
 Najmodniejszą spośród gorczańskich miejscowości jest Ochotnica, dzielona na dwie części: Górną oraz Dolną. To jedna z najdłuższych wsi w kraju. Ochotnica to bardzo dobry punkt pieszych wypraw w góry, zaś zasobna baza turystyczna sprawia, że staje się ona znaną miejscowością turystyczną.

Hotel Górski Raj

Poręba Wielka 765 / KONINKI
34-735 Niedźwiedź
Tel. 183318011
NIP: 7371972706
REGON: 120274919

obejrzyj www gorskiraj.com
Ściany w fantazyjne wzory. Wybierz farbę do szablonów malarskich.
Ściany nie muszą byc całkiem serio. Fakt, że są bardziej eleganckie i uniwersalne, ale w niektórych pomieszczeniach, aż prosi się o wprowadzenie wzornictwa. Jednym z nich jest na pewno pokój dziecięce. Aby nadać ścianom w pokoju dziecka więcej radości i energii, skorzystajmy z...
Ogród. Wypoczynek po pracy w marketingu
Każdy z nas wie doskonale, że projektowanie ogrodów nie jest niestety łatwym zadaniem. By projektowany ogród przydomowy wyglądał atrakcyjnie, architekt zieleni musi wyróżniać się nie tylko obszerną wiedzą, ale także i znacznym wyczuciem estetyki. W przypadku, jeżeli zależy Ci na...
Jak korzystać z usług remontowych?
Teraz każdy projektant wnętrz stoi przed nie lada zadaniem, aby tak przekształcił wnętrza swemu klientowi, by mocno zadziwiały nowoczesnymi rozwiązaniami, specyficznym nastrojem albo niebywałą ergonomią przestrzeni. Każdy architekt wnętrz musi odbyć rozmowę ze swoim kontrahentem,...